Rekondično-rehabilitačné programy


Okrem liečebnej a preventívnej starostlivosti Vám na našom pracovisku v Komárne ponúkame tiež rekondično-rehabilitačné a rekondično-relaxačné programy, ktoré môžu nahradiť kúpeľný pobyt.

Ich základ tvoria masáže, vodoliečebné procedúry, balneologické rašelinové zábaly, plynové injekcie a elektroliečba.

V rámci týchto programov sa môžete zbaviť chronických bolestí chrbtice a kĺbov, ktoré sú spôsobené sedavým zamestnaním alebo naopak zamestnaním, pri ktorom sa musíte veľa zohýbať. Zároveň dochádza k mobilizácii funkčných rezerv, aktivizácii fyziologických dejov a látkovej výmeny, odstráneniu následkov stresu a dosiahnutiu pocitu upokojenia, osvieženia a radosti zo života.

Uvedené programy si pacienti hradia v plnom rozsahu priamou platbou. O cenách rekondičných programov sa môžete informovať osobne v rehabilitačnom centre RE-MED alebo telefonicky na t.č. 035/7721-824 počas ordinačných hodín.


Ponúkame Vám nasledovné programy:

Rekondično-rehabilitačný program, zameraný na liečbu bolestivých stavov pohybového aparátu (bolesti chrbtice, bolesti kĺbov, bolesti hlavy a pod.)

Dĺžka programu:6 liečebných dní
Program zahŕňa:1 vstupné lekárske vyšetrenie
18 liečebných procedúr podľa doporučenia vyšetrujúceho lekára (masáže, vodoliečba, rašelinové zábaly, plynové injekcie, elektroliečba, magnetoterapia, ultrazvuk, liečebný telocvik)Rekondično-relexačný program, zameraný na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu, zvýšenie jeho odolnosti, vitality, sily, pracovnej schopnosti a dosiahnutie pocitu relaxácie a osvieženia.

Tento program je možné objednať so vstupným lekárskym vyšetrením alebo bez vstupného lekárskeho vyšetrenia rehabilitačným lekárom.

Dĺžka programu:3 dni alebo 6 dní
Liečebné procedúry:9 alebo 18 procedúr v kombinácii podľa dohody:
- masáže
- vírivý kúpeľ
- rašelinový zábal
- plynové injekcie
- fototerapia - Bioptron


Pri plánovaní a výbere procedúr Vám ochotne poradíme.